درخواست و ایجاد اشتراک
شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه
مسیر جاری سایت:   Skip Navigation LinksSGAS Co    »    شرکت آریا سامانه

درباره ما [ شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه ]


از پیشگامان ارائه خدمات تلفن اینترنتی (VoIP) در ایران می باشد که از سال 1381 فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه سرویس تلفن بین المللی شروع نمود و در حال حاضر شبکه مخابراتی خود را در کشورهای ایران، امریکا، کانادا، آلمان، انگلیس، فرانسه، استرالیا، مالزی نگهداری می نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن و نگهداری یک شبکه ی فنی و بازرگانی در سطح بین الملل، تمامی مجوزهای قانونی لازم برای ارائه سرویس تلفن بین الملل را بشرح زیر اخذ نموده است :

شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه
  • دارنده پروانه ارایه خدمات ارتباطی ثابت (.Servco) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • عضو شورای عالی انفورماتیک


با همکاری شرکای داخلی و خارجی خود برای بیش از 200 هزار مشترک در ایران و جهان امکان استفاده از سرویس تلفن بین‌الملل را فراهم نمود و بعنوان بزرگترین ارائه دهنده این سرویس به هموطنان عزیز، با گسترش امکانات و با همکاری شرکای خارجی خود امکان استفاده از این را بصورت دو طرفه برای مشترکین خود در اروپا، امریکا، کانادا و استرالیا نیز فراهم آورده است.


مزایای ویژه اشتراک تلفن بین الملل :
شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه
  • اشتراکهای تلفن بین الملل به هیچ عنوان تاریخ انقضا، شارژ اولیه و Connection Fee ندارد.
  • مشترکین می‌توانند در ایران، امریکا، کانادا، آلمان، انگلیس، استرالیا، فرانسه، هلند و بسیاری از کشورها بشرح مندرج در وب سایت از همین اشتراک استفاده نمایند.
  • شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه می تواند شماره منزل، محل کار و موبایل مشترکین خود را بعنوان کالرآیدی به سیستم معرفی نماید، به این ترتیب در تماس با این سرشماره‌ها مشترک هیچ نیازی به وارد کردن شماره رمز نخواهد داشت و می تواند شماره گیری را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.
  • برای ساده‌تر و سریع‌تر شدن شماره‌گیری مشترکین می‌توانید تلفنهای پرمصرف خود را بعنوان دفتر تلفن (فون بوک) از #1 تا #99 معرفی کنند، به این ترتیب بجای شماره گیری کامل کافی خواهد بود #1 را شماره گیری نمایند و بسادگی و با سرعت زیاد ارتباط ایشان با آن شماره فون بوک برقرار می‌شود.
  • مشترکین با یک اعتبار یکسان می‌توانند در تمامی سفرهای خارجی خود از این سیستم استفاده نمایند.
  • استفاده از سیستم برای مشترکین بسیار ساده است، روش استفاده به این ترتیب است که اپراتور پس از خوشامدگویی بلافاصله میزان اعتبار باقیمانده‌ی شما را از روی کالرآیدی اعلام می‌کند و بعد شماره مقصد را می‌خواهد، شماره مقصد را با دو صفر وارد می‌کنید و قبل از برقراری تماس اپراتور حداکثر مدت مکالمه را هم به شما اعلام می‌کند. ضمناً اگر مشترک در سفرهای خارجی یا از خارج از منزل یا شماره‌ای غیر از شماره‌هایی که کالرآیدی شده، بخواهد تماس بین المللی داشته باشد باز هم می‌تواند شماره اتصال به شبکه را گرفته و پس از وارد کردن پین کد 12 رقمی می تواند بازهم تماسهای بین المللی خود را با ارزان ترین قیمت ممکن برقرار نماید.
  • محاسبات بر مبنای هر یک دقیقه مکالمه انجام می شود و هیچ هزینه دیگری از اعتبار مشترک کسر نمی شود.
اشخاص حقوقی آریا سامانه

نماینده قانونی شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه: جناب آقای جلال حسن بیگیE-Mail : office@sgas.ir