درخواست و ایجاد اشتراک
شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه
مسیر جاری سایت:   Skip Navigation LinksSGAS Co    »    شرکت آریا سامانه    »    آریا سامانه روی تبلت و موبایل

آریا سامانه روی تبلت و موبایل


با استفاده از قابلیت‌های گوگل کارنت (Google Currents) که هم‌اکنون برای سایت شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه بهینه‌سازی شده، علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان آریاسامانه می‌توانند بخش‌های پویای سایت مانند اخبار و مقالات را روی تلفن‌های همراه هوشمند یا تبلت مشاهده کنند.ویژگی کارنت پشتیبانی کردن از تمامی سیستم‌های عامل دستگاه‌های قابل حمل مانند iOS اپل و آندروید گوگل است. این سرویس همچنین با یک بار به روز شدن از طریق سرور اجازه مرور آفلاین محتوا را به کاربر می‌دهد.

برای نصب روی موبایل یا تبلت خود کلیک کنید.

گوگل کارنت چیست؟

یک سرویس توسعه وب سایت به بستر تلفن‌های همراه هوشمند یا تبلت‌های مختلف است. این سرویس از طریق یک اپلیکیشن روی دستگاه نصب می‌شود. بسیاری از وب سایت‌های مشهور جهان تکنولوژی مانند فوربس و ZDNET هم‌اکنون اپلیکیشن مخصوص به خود را روی گوگل کارنت راه اندازی کرده‌اند.

چه کاربردی دارد؟

از طریق گوگل کارنت تمامی مقالات و اخبار و بسیاری از دیگر اطلاعات پویای شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه در اختیار کاربران و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. استفاده از این سرویس مانند باز کردن یک اپلیکیشن روی تلفن همراه راحت و رایگان است. همچنین محتوای ارایه شده روی کارنت را می‌توان به سادگی از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

چگونه گوگل کارنت را روی گوشی نصب کنم؟

مراحل استفاده از گوگل کارنت بسیار ساده است. کافی است این لینک را از روی موبایل یا تبلت باز کنید. در صورتی که اپلیکیشن گوگل کارنت روی دستگاه شما نصب نباشد از شما خواسته می‌شود ابتدا آن را دانلود و نصب کنید. برای دریافت مستقیم گوگل کارنت هم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. توجه داشته باشید کارنت پس از هر بار باز شدن با محتوای سرور سینک می‌شود و این بنا به سرعت اینترنت ممکن است چند دقیقه به طول بینجامد...

از این پس آریا سامانه روی موبایل و تبلت نیز همراه شماست...