درخواست و ایجاد اشتراک
شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه
مسیر جاری سایت:   Skip Navigation LinksSGAS Co    »    شرکت آریا سامانه    »    حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی [ Privacy Policy ]


اگر در هنگام استفاده از خدمات آریا سامانه از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت شما را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این سیاست استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانايی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

ممکن است تغییراتی در این سیاست داده شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در سیاست حفظ حریم شخصی مشترکین ما مطلع شوید.

ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم.

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:

  • ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه
  • استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
لینک به سایت‌های دیگر
سایت آریا سامانه ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه درباره حفظ اطلاعات خصوصی و اطلاعاتی که شما در اختیار سایت‌های دیگر قرار می‌دهید مسئولیتی ندارد و آن‌ها شامل این سیاست شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه نیستند. درباره این سایت‌ها شما باید به سیاست حریم شخصی ( Privacy Policy ) خود آن‌ها مراجعه کنید.