خط مستقیم بین‌المللی

شنبه 4 جولای 2020

DID چیست؟

شماره گیری داخلی مستقیم (Direct Inward Dialing) یا به اختصار DID سیستمی است که در آن کاربر، شماره مقصد یا همان شماره DID مقصد (شماره DID مشترک) را شماره گیری می کند و مشترک در هر نقطه ای از دنیا قابلیت پاسخ گویی را در لحظه دارد.

انواع فروش DID

شرکت آریا سامانه در دو نوع ویژه خطوط مستقیم DID را عرضه می نماید:

  1. عمده فروشی: ویژه همکاران، شرکت های تجاری بزرگ و درخواست کنندگان خطوط عمده به صورت شخصی
  2. تک (مشترکی) : در این نوع عرضه؛ یک خط به صورت اشتراکی به کاربری که به صورت مشترک شرکت درآمده باشد ارائه می شود.
تلفن اختصاصی (DID) ایران چیست؟

افرادی که در خارج از کشور زندگی ، تحصیل و یا تجارت می کنند ، می توانند یک شماره تلفن اختصاصی (DID) را در ایران گرفته ، که تماسهای برقرارشده با آن ، به صورت خودکار بر روی تلفنشان در خارج از کشور منتقل گردد.

چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

تصور کنید که یک خط تلفن دوم برای خود گرفته اید ، اشخاصی که قصد تماس با شما را دارند ، با همان روش قدیم با شماره تلفن اختصاصی ( DID) شما در تهران تماس گرفته ، و شما در خارج از کشور بر روی ATA و یا تلفن منزل ، محل کار یا موبایل خود به این تماسها پاسخ می دهید.

DID چه کاربردی دارد؟
  • اجتماع خطوط مختلف در یک خط تماس
  • هزینه جابجایی کم
  • عدم نیاز به محل فیزیکی
  • عدم نیاز به بستر فیزیکی (سیم کشی و وسایل فیزیکی)
  • مجتمع سازی دفاتر مختلف و شماره های متفاوت در یک شماره
برای چه کسانی مناسب تر است؟

اگر در خارج از کشور زندگی ، تحصیل و یا کار می کنید و صاحب یک شرکت یا موسسه در خارج از کشور هستید ، و می خواهید ارتباطی حرفه ای تر و آسانتر با بازارایران داشته باشید.( افرادی که در داخل ایران میباشند ، میتوانند از تلفن اختصاصی بیش از 60 کشور دیگر دنیا در ایران استفاده نمایند . )

چگونه می توان خط تلفن اختصاصی (DID) را فعال کرد ؟

شما می توانید با انتخاب سرویس خود، در اسرع وقت تلفن اختصاصی ( DID ) خود را گرفته و از طریق اینترنت تلفن خود را به هر شماره ای در خارج و داخل کشور منتقل نمائید .

آیا می توان تلفن اختصاصی (DID ) خارج از کشور را در ایران داشت ؟

افرادی که در ایران زندگی ، کارو یا تحصیل می کنند می توانند تلفن اختصاصی خود را بصورت دلخواه از 60 کشور دیگر دنیا تقاضا نمایند ، تا در اسرع وقت شماره اختصاصی آنان در خارج از کشور فعال گردیده و به هر شماره دلخواهی در ایران انتقال یابد بگونه ای که با گرفتن آن شماره در خارج از کشور، تماس افراد در داخل کشور برقرار گردد.

هزینه استفاده از سرویس چقدر است؟

تماسهای برقرار شده با شماره اختصاصی (DID) ، در پس زمینه بدون اینکه افراد و یا طرف مقابل آنها متوجه شوند ، از طریق اینترنت به تلفنشان در آنسوی دنیا منتقل شده ، به همین دلیل با هزینه بسیار ارزانتر از تلفن معمولی و حتی ارزانتر از کارتهای تلفن موجود ، تماسهای خود را پاسخ می دهند .

نظرات کاربران

آریا سامانه

تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی ابتدای خیابان خواجه نصیر الدین طوسی پلاک 247 ساختمان مهندسی شبکه گستران آریا سامانه کد پستی: 1611613611

logo-samandehi

No. 247, Shabakeh Gostarane Arya Samaneh Building Khajeh Nasir Tousi St Taleghani St Shariati St Tehran, Iran postal code: 1611613611

E-mail : info@sgas.ir

Administrative and selling : +982181644444
Fax : +982181643090
Support : +982181644464