درباره ما

آریا سامانه ،از پیشگامان ارائه خدمات تلفن اینترنتی (VoIP) در ایران است که از سال 1380 فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه سرویس تلفن بین المللی شروع کرد و در حال حاضر شبکه مخابراتی خود را در کشورهای ایران، امریکا، کانادا، آلمان، انگلیس، فرانسه، استرالیا، مالزی نگهداری می کند.

این شرکت با در اختیار داشتن و نگهداری یک شبکه ی فنی و بازرگانی در سطح بین الملل، تمامی مجوزهای قانونی لازم برای ارائه سرویس تلفن بین الملل را بشرح زیر اخذ کرده است :

  • دارنده پروانه ارایه خدمات ارتباطی ثابت (.Servco) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • عضو شورای عالی انفورماتیک

با همکاری شرکای داخلی و خارجی خود برای بیش از 200 هزار مشترک در ایران و جهان امکان استفاده از سرویس تلفن بین‌الملل را فراهم نمود و بعنوان بزرگترین ارائه دهنده این سرویس به هموطنان عزیز، با گسترش امکانات و با همکاری شرکای خارجی خود امکان استفاده از این را بصورت دو طرفه برای مشترکین خود در اروپا، امریکا، کانادا و استرالیا نیز فراهم آورده است.

مزایای ویژه اشتراک تلفن بین الملل :
  • اشتراکهای تلفن بین الملل به هیچ عنوان تاریخ انقضا، شارژ اولیه و Connection Fee ندارد.
  • مشترکین می‌توانند در ایران، امریکا، کانادا، آلمان، انگلیس، استرالیا، فرانسه، هلند و بسیاری از کشورها بشرح مندرج در وب سایت از همین اشتراک استفاده نمایند.
  • شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه می تواند شماره منزل، محل کار و موبایل مشترکین خود را بعنوان کالرآیدی به سیستم معرفی نماید، به این ترتیب در تماس با این سرشماره‌ها مشترک هیچ نیازی به وارد کردن شماره رمز نخواهد داشت و می تواند شماره گیری را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.
  • برای ساده‌تر و سریع‌تر شدن شماره‌گیری مشترکین می‌توانید تلفنهای پرمصرف خود را بعنوان دفتر تلفن (فون بوک) از #1 تا #99 معرفی کنند، به این ترتیب بجای شماره گیری کامل کافی خواهد بود #1 را شماره گیری نمایند و بسادگی و با سرعت زیاد ارتباط ایشان با آن شماره فون بوک برقرار می‌شود.
  • مشترکین با یک اعتبار یکسان می‌توانند در تمامی سفرهای خارجی خود از این سیستم استفاده نمایند.
  • استفاده از سیستم برای مشترکین بسیار ساده است، روش استفاده به این ترتیب است که اپراتور پس از خوشامدگویی بلافاصله میزان اعتبار باقیمانده‌ی شما را از روی کالرآیدی اعلام می‌کند و بعد شماره مقصد را می‌خواهد، شماره مقصد را با دو صفر وارد می‌کنید و قبل از برقراری تماس اپراتور حداکثر مدت مکالمه را هم به شما اعلام می‌کند. ضمناً اگر مشترک در سفرهای خارجی یا از خارج از منزل یا شماره‌ای غیر از شماره‌هایی که کالرآیدی شده، بخواهد تماس بین المللی داشته باشد باز هم می‌تواند شماره اتصال به شبکه را گرفته و پس از وارد کردن پین کد 12 رقمی می تواند بازهم تماسهای بین المللی خود را با ارزان ترین قیمت ممکن برقرار نماید.
  • محاسبات بر مبنای هر یک دقیقه مکالمه انجام می شود و هیچ هزینه دیگری از اعتبار مشترک کسر نمی شود.
درباره ما

آریا سامانه

تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی ابتدای خیابان خواجه نصیر الدین طوسی پلاک 247 ساختمان مهندسی شبکه گستران آریا سامانه کد پستی: 1611613611

logo-samandehi

No. 247, Shabakeh Gostarane Arya Samaneh Building Khajeh Nasir Tousi St Taleghani St Shariati St Tehran, Iran postal code: 1611613611

E-mail : info@sgas.ir

Administrative and selling : +982181644444
Fax : +982181643090
Support : +982181644464