حریم خصوصی

اگر در هنگام استفاده از خدمات آریا سامانه از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت شما را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این سیاست استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانايی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

ممکن است تغییراتی در این سیاست داده شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در سیاست حفظ حریم شخصی مشترکین ما مطلع شوید. ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم.

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:

  • ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه
  • استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

لینک به سایت‌های دیگر
سایت آریا سامانه ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه درباره حفظ اطلاعات خصوصی و اطلاعاتی که شما در اختیار سایت‌های دیگر قرار می‌دهید مسئولیتی ندارد و آن‌ها شامل این سیاست شرکت مهندسی شبکه گستران آریا سامانه نیستند. درباره این سایت‌ها شما باید به سیاست حریم شخصی ( Privacy Policy ) خود آن‌ها مراجعه کنید.

حریم خصوصی

آریا سامانه

تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی ابتدای خیابان خواجه نصیر الدین طوسی پلاک 247 ساختمان مهندسی شبکه گستران آریا سامانه کد پستی: 1611613611

logo-samandehi

No. 247, Shabakeh Gostarane Arya Samaneh Building Khajeh Nasir Tousi St Taleghani St Shariati St Tehran, Iran postal code: 1611613611

E-mail : info@sgas.ir

Administrative and selling : +982181644444
Fax : +982181643090
Support : +982181644464